Strona 1 z 1

Książka Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe jest wydana

PostNapisane: 8 wrz 2016, o 19:04
przez admin
Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że wydaliśmy książkę pt.: "Pracownicze kasy zapomogowo-pożyczkowe" autorstwa K.Jankowiaka, J.Trzcińskiego, A.Kesslera - publikacja kierowana jest do pracodawców, członków zarządów i komisji rewizyjnych PKZP, księgowych i kasjerów obsługujących PKZP, działaczy zakładowych organizacji związkowych a także do innych osób zainteresowanych tematem PKZP.

W książce omówione zostały zasady organizowania i działania PKZP, sposób prowadzenia gospodarki kasowej i finansowej, rachunkowości i sprawozdawczości, rodzaje i formy kontroli wewnętrznej i zewnętrznej oraz okoliczności powodujące likwidację PKZP. W publikacji znajduje się także zbiór najważniejszych przepisów prawnych, przykłady druków formularzy stosowanych w obsłudze PKZP. Ponadto w książce jest opisana procedura ochrony danych osobowych w PKZP.

Omówiona została kwestia społecznego nadzoru związków zawodowych nad działalnością PKZP, a także wyjaśniono, jakie unormowania powinien zawierać statut i regulaminy poszczególnych funduszy.

W publikacji znajduje się także zbiór najważniejszych przepisów prawnych, przykłady druków formularzy stosowanych w obsłudze PKZP.

O publikacji:

• objętość: 358 str.
• format: A5
• oprawa: miękka klejona
• wydanie: 2016 r.
•ISBN: 978-83-942633-0-0

Cena książki: 79,00 zł brutto

Zapoznaj się ze spisem treści i fragmentem książki: http://www.casco.pl/images/Ksiazka_czesc_1.pdf
Pobierz formularz zamówienia: http://www.casco.pl/images/Zamowienie_Ksiazka_Casco.pdf

Re: Książka Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe jest wyda

PostNapisane: 8 wrz 2016, o 19:24
przez Jachu
Gratulacje !
Firma Casco Sp. z o.o. wyrasta na firmę, która chyba już teraz oferuje wszystko, czym tylko Kasy mogłyby być zainteresowane ?!
:)

Re: Książka Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe jest wyda

PostNapisane: 14 wrz 2016, o 05:32
przez admin
Dziękujemy!!! Specjalizujemy się w obsłudze Pracowniczych Kasach Zapomogowo-Pożyczkowych – dlatego naszym głównym priorytetem jest zebranie wszystkich usług jakie można zaoferować PKZP w jednym miejscu.
W najbliższym czasie będziemy jeszcze organizować I Konferencję Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych- szczegóły przedstawiamy niebawem.

Re: Książka Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe jest wyda

PostNapisane: 27 lip 2017, o 09:18
przez tola25
dzień dobry
Mam pytanie dotyczące zapłaty za książkę. Jestem bardzo chętna na zamówienie Waszej książki (wydrukowałam i przeczytałam pierwszą część), ale czy możemy jako PKZP uregulować za książkę należność z funduszu rezerwowego. Mamy wystarczająco środków aby to zrekompensować. Jeżeli tak to jak to zaksięgować, np. tak jak koszty bankowe lub inaczej.

Re: Książka Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe jest wyda

PostNapisane: 30 lip 2017, o 05:18
przez admin
Tak, należy zaksięgować tak jak koszty rachunku bankowego.