Black Friday - 60% rabatu na naszą książkę o PKZP

Tutaj rozmawiamy o PKZP.

Black Friday - 60% rabatu na naszą książkę o PKZP

Postprzez admin » 23 lis 2016, o 22:30

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy Państwa o promocji naszej książki w ramach światowego dnia sprzedaży okazyjnej Black Friday, który przypada w tym roku w dniu 25 listopada 2016 roku. Tylko w tym dniu w godzinach od 00:00 do 23:59 możecie Państwo skorzystać z 60% rabatu na zakup książki pt.: "Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe" autorstwa K. Jankowiaka, J. Trzcińskiego, A. Kesslera. Cena podstawowa książki wynosi 79,00 zł plus koszty przesyłki – tylko w Black Friday książka jest dla Państwa dostępna w cenie 31,60 zł brutto wraz z kosztami przesyłki.

O książce pt.: "Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe" K. Jankowiak, J.Trzciński, A.Kessler

Publikacja kierowana jest do pracodawców, członków zarządów i komisji rewizyjnych PKZP, księgowych i kasjerów obsługujących PKZP, działaczy zakładowych organizacji związkowych a także do innych osób zainteresowanych tematem PKZP.
W książce omówione zostały zasady organizowania i działania PKZP, sposób prowadzenia gospodarki kasowej i finansowej, rachunkowości i sprawozdawczości, rodzaje i formy kontroli wewnętrznej i zewnętrznej oraz okoliczności powodujące likwidację PKZP. W publikacji znajduje się także zbiór najważniejszych przepisów prawnych, przykłady druków formularzy stosowanych w obsłudze PKZP. Ponadto w książce jest opisana procedura ochrony danych osobowych w PKZP.
Omówiona została kwestia społecznego nadzoru związków zawodowych nad działalnością PKZP, a także wyjaśniono, jakie unormowania powinien zawierać statut i regulaminy poszczególnych funduszy.
W publikacji znajduje się także zbiór najważniejszych przepisów prawnych, przykłady druków formularzy stosowanych w obsłudze PKZP.

Proszę pamiętać, że z promocji możecie Państwo skorzystać tylko w piątek 25 listopada 2016 roku w godzinach od 00:00 do 23:59.
Formularz zamówienia możecie Państwo pobrać z naszej strony http://pkzp.com.pl/images/bf.pdf wystarczy go wypełnić i przesłać do nas w dniu 25 listopada br. Zachęcamy do zakupu.
admin
Administrator
 
Posty: 72
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 13:33

Powrót do Wszystko o PKZP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron