Nowe szkolenie z PKZP

Tutaj rozmawiamy o PKZP.

Nowe szkolenie z PKZP

Postprzez admin » 29 lip 2017, o 21:33

Z wielką przyjemnością informujemy, że już jest harmonogram szkoleń na drugie półrocze 2017 roku!!!
Seredcznie zapraszamy do udziału - nowy temat, nowy program szkolenia, nonwe wiadomości - warto skorzystać :)

Nowe szkolenie jest pod tytułem: "Zasady działania PKZP, obowiązki i korzyści z jej funkcjonowania w zakładzie pracy. Zmiany dotyczące ochrony danych osobowych w PKZP".
Szkolenie odbędzie się aż w czternastu miastach tj.: Gdynia, Wrocław, Zielona Góra, Szczecin, Białystok, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Katowice, Opole, Toruń, Poznań, Łódź, Kraków.
Szkolenie jest przeznaczone dla Członków Zarządów i Komisji Rewizyjnych Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych. Szkolenie składa się z dwóch części i ma głównie na celu przedstawienie możliwości optymalizacji procesów charakterystycznych dla PKZP oraz omówienie zagadnień ochrony danych osobowych w PKZP. Warto nadmienić, że PKZP tak jak każda jednostka organizacyjna podlega ustawie o ochronie danych osobowych. Jeżeli zadajecie sobie Państwo pytania w jaki sposób należy podejść do tematu ochrony danych osobowych PKZP, jak spełnić wymogi ustawy aby dane osobowe były należycie chronione? Zapraszamy Państwa na nasze szkolenie - przedstawimy rozwiązanie oraz przekażemy Państwu kompletną dokumentację zawierającą: politykę bezpieczeństwa, instrukcję zarządzania systemem informatycznym oraz umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.Więcej o szkoleniu: http://casco.pl/szkolenie-pkzp-2017a

ZAPRASZAMY !!!
admin
Administrator
 
Posty: 72
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 13:33

Powrót do Wszystko o PKZP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron