Nowa edycja szkoleń 2020 już ruszyła !!! Zapraszamy !!!

Tutaj rozmawiamy o PKZP.

Moderator: admin

Nowa edycja szkoleń 2020 już ruszyła !!! Zapraszamy !!!

Postprzez admin » 30 sty 2020, o 11:10

Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym harmonogramie szkoleń związanych z tematyką Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych.

Zapraszamy na szkolenie pt.: "Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa (PKZP) 2020 od aktualnych przepisów do dobrej praktyki prowadzenia"

Szkolenia odbędą się w następujących miastach tj.: Gdynia, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Wrocław, Opole, Katowice, Rzeszów, Kielce, Kraków, Lublin, Warszawa, Łódź, Toruń, Olsztyn, Białystok.

Celem szkolenia jest przedstawienie Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych (PKZP), przybliżenie ich rodzaju oraz celu ich powstania wraz z procedurami tworzenia. Odpowiemy na pytania dotyczące finansowania PKZP i jak są pozyskiwane środki finansowe na poszczególne fundusze. Pokażemy jak powinno się gospodarować finansami PKZP aby jak najbardziej zoptymalizować funkcjonowanie PKZP. Przedstawimy jakie podstawowe obowiązki ciążą na pracodawcy, jak powołuje się Zarząd i Komisję rewizyjną oraz opowiemy o ich zadaniach i omówimy rolę Walnego Zebrania Członków. Ponadto pokażemy podstawowe dokumenty kasy w tym: statut, umowę pożyczki, umowę z pracodawcą, umowę bankową, umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych, wzory wniosków, deklaracje, sprawozdania, regulaminy i polityki.
Warto jeszcze nadmienić, że poruszymy z punktu praktycznego temat RODO – w tym gównie: jakie dane osobowe i finansowe są niezbędne do przetwarzania, kto musi mieć do nich dostęp, jak je zabezpieczyć oraz jak PKZP powinno realizować wszystkie obowiązki nałożone przez RODO.

Szkolenie jest dedykowane dla Członków Zarządów PKZP, Członków Komisji Rewizyjnej PKZP, Księgowych prowadzących PKZP. Zapraszamy praktyków PKZP oraz osoby który rozpoczęły swoją przygodę z PKZP!

Jeżeli zadajecie sobie Państwo pytania czy prowadzona PKZP jest zorganizowana zgodnie z obowiązującymi przepisami, jakie są prawa i obowiązki organów PKZP oraz pracodawcy względem PKZP i w jaki sposób należy podejść do tematu ochrony danych osobowych PKZP, jak spełnić wymogi ustawy aby dane osobowe były należycie chronione? Zapraszamy Państwa na nasze szkolenie – przedstawimy rozwiązanie oraz ułatwimy wdrożenie nowych przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz książkę pt.: „Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa” autorstwa K. Jankowiaka, J. Trzcińskiego oraz A.Kesslera.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 490,00 zł netto od pierwszej osoby, każda kolejna osoba z tej samej firmy/jednostki 440,00 zł netto, w przypadku jednostek budżetowych jest możliwość zwolnienia z podatku VAT.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy harmonogram wraz z programem szkolenia znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, pod adresem: https://szkolenia.casco.pl/

Dodam, że są w miasta w których zostało już tylko kilka miejsc - także nie czekajcie Państwo z przesłaniem zgłoszenia.

Zapraszamy zatem do udziału.
admin
Administrator
 
Posty: 77
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 13:33

Powrót do Wszystko o PKZP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron