osoba uposażona

Tutaj rozmawiamy o PKZP.

osoba uposażona

Postprzez heladasia » 15 sty 2019, o 10:22

Witam, czy muszę się wywiązać z obowiązku informacyjnego względem osoby uposażonej?
heladasia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2019, o 10:20

Re: osoba uposażona

Postprzez Arleta » 16 sty 2019, o 12:41

Dzień dobry,
przekazuję Pani informacje na temat obowiązku informacyjnego w stosunku do osób uposażonych.
Przepisy RODO art. 14 wskazuje, że istnieje możliwość nie informowania osób trzecich o obowiązku informacyjnym jeśli udzielenie takich informacji okazuje się niemożliwe lub wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku.
Prawnicy rozważający ten problem, wyrażali różne opinie - czekają na orzecznictwo sądów, które wskaże kierunek stosowania przepisów o ochronie danych osobowych.
Pozdrawiam :-)
Arleta
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 09:56


Powrót do Wszystko o PKZP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości