Forum portalu PKZP - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum portalu PKZP” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum portalu PKZP”. „Forum portalu PKZP” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum portalu PKZP” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum portalu PKZP” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum portalu PKZP” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Logując się na forum Użytkownik akceptuje postanowienia regulaminu i polityki prywatności obowiązującej na pkzp.com.pl znajdującej się na: Polityka prywatności oraz akceptuje regulamin forum Regulamin forum.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Casco Sp. z o.o. w celu: dokonania rejestracji konta umożlwiającego korzystanie z forum pkzp.com.pl. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji: imię i nazwisko, nick, adres e-mail. Wymienione dane osobowe będą przechowywane w formie umożliwiającej identyfikację osoby, której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do wskazanych celów, w których dane te są przetwarzane. Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest możliwe poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@casco.pl Brak wyrażenia zgody uniemożliwi realizację wskazanych w treści zgody celów.

 
cron