Co robić gdy osoba obsługująca kasę PKZP jest chora

Tutaj rozmawiamy o KZP.

Moderator: admin

GrażynaCh
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2018, o 07:55

Co robić gdy osoba obsługująca kasę PKZP jest chora

Post autor: GrażynaCh »

Witam. Jako członek zarządu PKZP mam problem, jakiego u nas jeszcze nie było.
Mianowicie osoba zajmująca się obsługa kasową przebywa na przedłużającym się zwolnieniu chorobowym.
Według Statutu tylko ona upoważniona jest do obsługi finansowej a że zachodzi wysokie prawdopodobieństwo
iz nie wróci ona do pracy mamy a na ustne prośby o rozliczenie kasy na dany dzień tj. 31,.10.2018 nie reaguje jak skutecznie
doprowadzić do przedstawienia rozliczenia na dany dzień? Czy mamy prawo wezwać ja mimo zwolnienia chorobowego?
Jeśli nie kto sporządzić listę potrąceń przede wszystkim zaciągniętych pożyczek?
proszę o pomoc
Awatar użytkownika
JanT
Posty: 118
Rejestracja: 21 lis 2016, o 12:47

Re: Co robić gdy osoba obsługująca kasę PKZP jest chora

Post autor: JanT »

GrażynaCh pisze:Witam. Jako członek zarządu PKZP mam problem, jakiego u nas jeszcze nie było.
Mianowicie osoba zajmująca się obsługa kasową przebywa na przedłużającym się zwolnieniu chorobowym.
Według Statutu tylko ona upoważniona jest do obsługi finansowej a że zachodzi wysokie prawdopodobieństwo
iz nie wróci ona do pracy mamy a na ustne prośby o rozliczenie kasy na dany dzień tj. 31,.10.2018 nie reaguje jak skutecznie
doprowadzić do przedstawienia rozliczenia na dany dzień? Czy mamy prawo wezwać ja mimo zwolnienia chorobowego?
Jeśli nie kto sporządzić listę potrąceń przede wszystkim zaciągniętych pożyczek?
proszę o pomoc
Pracodawca ma obowiązek świadczenia pomocy w zakresie prowadzenia Księgowości PKZP oraz Kasy gotówkowej PKZP.
To on odpowiada za właściwą ich pracę oraz za jej ciągłość.
Powinni Państwo (jako zarząd PZKP) zwrócić się z tym problemem do Zarządu Zakładu pracy.
Państwo nie są pracodawcą tych pracowników, tylko Zakład pracy, który ich zatrudnia może poczynić jakieś kroki.

Pozdrawiam;
GrażynaCh
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2018, o 07:55

Re: Co robić gdy osoba obsługująca kasę PKZP jest chora

Post autor: GrażynaCh »

dziękuję :)
ODPOWIEDZ