Aktualna oferta szkoleń

Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym harmonogramie szkoleń  związanych z tematyką Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych.

Casco Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić

na szkolenie pt.:

 

„Prawne aspekty funkcjonowania Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych oraz ochrona danych osobowych w PKZP w świetle zmian legislacyjnych”

Szkolenia odbędą się w następujących miastach tj.: Toruń, Zielona Góra, Szczecin, Gdynia, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Opole, Wrocław, Poznań.

 

Szkolenie jest przeznaczone dla Członków Zarządów i Komisji Rewizyjnych oraz Osób prowadzących Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe. Szkolenie składa się z dwóch części i ma głównie na celu przedstawienie możliwości optymalizacji procesów charakterystycznych dla PKZP oraz omówienie zagadnień ochrony danych osobowych w PKZP. Warto nadmienić, że PKZP tak jak każda jednostka organizacyjna podlega ustawie o ochronie danych osobowych. Jeżeli zadajecie sobie Państwo pytania w jaki sposób należy podejść do tematu ochrony danych osobowych PKZP, jak spełnić wymogi ustawy aby dane osobowe były należycie chronione? Zapraszamy Państwa na nasze szkolenie - przedstawimy rozwiązanie oraz ułatwimy wdrożenie nowych przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

 

Ponadto podczas szkolenia zdobędziecie Państwo wiedzę z zakresu:

- prawnego funkcjonowania PKZP,

- kompetencji i odpowiedzialności organów PKZP,

opracowania statutu, regulaminu oraz umowy z pracodawcą,

- zasad gromadzenia wkładów oraz udzielania pożyczek,

unikania nieprawidłowości w PKZP,

optymalizacji kosztów funkcjonowania PKZP.

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz książkę pt.: „Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa” autorstwa K. Jankowiaka, J. Trzcińskiego  oraz A.Kesslera.

 Serdecznie zapraszamy!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o pisemne potwierdzenie swojego uczestnictwa na formularzu zgłoszeniowym.


Dokładny program i harmonogram szkoleń dostępny na: 

http://www.casco.pl/uslugi/szkolenie-pkzp-2018

Formularz zgłoszenia na szkolenie

JESTEM ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM I PROSZĘ O BEZPŁATNE PRZESŁANIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Casco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (w rozumieniu Ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Casco sp. z o.o. w celach marketingowych. Zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa wglądu do swoich danych, uaktualnienia, poprawienia, a nawet usunięcia ze zbiorów.


Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ