Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym harmonogramie szkoleń  związanych z tematyką Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych.

Casco Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić na szkolenie pt.:

Prawne aspekty funkcjonowania oraz ochrona danych osobowych w Pracowniczych Kasach Zapomogowo-Pożyczkowych

Szkolenia odbędą  się aż w jedenastu miastach tj.: Białystok, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Olsztyn, Łódź, Katowice, Kraków.

Szkolenie ma głównie na  celu przedstawienie możliwości optymalizacji procesów charakterystycznych dla PKZP oraz omówienie zagadnień ochrony danych osobowych w PKZP. Jest dedykowane dla Zarządów oraz Osób prowadzących PKZP. 


Szkolenie ma głównie na  celu przedstawienie możliwości optymalizacji procesów charakterystycznych dla PKZP oraz omówienie zagadnień ochrony danych osobowych w PKZP. Jest dedykowane dla Zarządów oraz Osób prowadzących PKZP. 

Dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu:
·     zwiększycie Państwo swoją wiedzę z zakresu prawnego funkcjonowania PKZP,
·     poznacie kompetencję i odpowiedzialność organów PKZP,
·     zobaczycie Państwo jak unikać nieprawidłowości w dokumentacji,
·     poznacie Państwo jak powinna wyglądać dokumentacja spełniająca warunki ustawy o Ochronie danych osobowych, jakie dane są chronione i jak je przechowywać.

Dokładny program i harmonogram szkoleń - znajdziecie Państwo na http://casco.pl/uslugi/szkolenie-pkzp-2016a

Formularz zgłoszenia na szkolenie

JESTEM ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM I PROSZĘ O BEZPŁATNE PRZESŁANIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Casco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (w rozumieniu Ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Casco sp. z o.o. w celach marketingowych. Zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa wglądu do swoich danych, uaktualnienia, poprawienia, a nawet usunięcia ze zbiorów.


Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ