W czerwcu zakończyliśmy wiosenny cykl szkoleń organizowanych pod tytułem "Podstawy funkcjonowania PKZP i RODO w Kasach Zapomogowo-Pożyczkowych"
Od lutego do czerwca odwiedziliśmy łącznie miast 13, tj: Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Poznań, Zielona Góra, Szczecin, Gdynia, Warszawa, Lublin, Katowice, Kraków, Wrocław, Opole.
W Warszawie ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszym szkoleniem jednocześnie odbyły się dwa szkolenia, które poprowadziło dwóch trenerów.
Łącznie na wspomnianych szkoleniach przeszkoliliśmy prawie 300 osób. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział i liczymy na jeszcze, gdyż już niebawem ruszy „Letnia szkoła PKZP” organizowana nad morzem i w górach – szczegóły wkrótce a jesienią zapraszamy na kolejną edycja szkoleń. 
Gorąco zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach.

Formularz zgłoszenia na szkolenie

JESTEM ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM I PROSZĘ O BEZPŁATNE PRZESŁANIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Casco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (w rozumieniu Ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Casco sp. z o.o. w celach marketingowych. Zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa wglądu do swoich danych, uaktualnienia, poprawienia, a nawet usunięcia ze zbiorów.


Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ