Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym harmonogramie szkoleń  związanych z tematyką Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych.

Casco Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić

na szkolenie pt.:

Zasady działania PKZP, obowiązki  i korzyści z jej funkcjonowania.

Zmiany dotyczące ochrony danych osobowych w PKZP

Szkolenia odbędą  się aż w piętnastu miastach tj.: Gdynia, Wrocław, Zielona Góra, Szczecin, Białystok, Lublin, Olsztyn, Warszawa, Rzeszów, Katowice, Opole, Toruń, Poznań, Łódź, Kraków .

 

Szkolenie jest przeznaczone dla Członków Zarządów i Komisji Rewizyjnych Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych. Szkolenie składa się z dwóch części i  ma głównie na  celu przedstawienie możliwości optymalizacji procesów charakterystycznych dla PKZP oraz omówienie zagadnień ochrony danych osobowych w PKZP.  Warto nadmienić, że PKZP tak jak każda jednostka organizacyjna podlega ustawie o ochronie danych osobowych. Jeżeli zadajecie sobie Państwo pytania w jaki sposób należy podejść do tematu ochrony danych osobowych PKZP, jak spełnić wymogi ustawy aby dane osobowe były należycie chronione? Zapraszamy Państwa na nasze szkolenie - przedstawimy rozwiązanie oraz przekażemy Państwu kompletną dokumentację zawierającą: politykę bezpieczeństwa, instrukcję zarządzania systemem informatycznym oraz umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Ponadto podczas szkolenia zdobędziecie Państwo wiedzę z zakresu:

- prawnego funkcjonowania PKZP,

- kompetencji i odpowiedzialności organów PKZP,

- opracowania statutu, regulaminu oraz umowy z pracodawcą,

- zasad gromadzenia wkładów oraz udzielania pożyczek,

- unikania nieprawidłowości w PKZP,

- optymalizacji kosztów funkcjonowania PKZP.

 

  • Cena szkolenia:

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 399,00 zł* netto od pierwszej osoby, każda kolejna osoba z tej samej firmy/jednostki 349,00 zł netto*.  * dla placówek budżetowych istnieje możliwość zwolnienia z podatku VAT.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności oraz książkę pt.: „Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa” autorstwa K. Jankowiaka, J. Trzcińskiego  oraz A.Kesslera.

Serdecznie zapraszamy!

 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o pisemne potwierdzenie swojego uczestnictwa na formularzu zgłoszeniowym.


Dokładny program i harmonogram szkoleń - znajdziecie Państwo na http://casco.pl/uslugi/szkolenie-pkzp-2017a

Formularz zgłoszenia na szkolenie

JESTEM ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM I PROSZĘ O BEZPŁATNE PRZESŁANIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Casco Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (w rozumieniu Ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych) oraz wykorzystanie ich przez Casco sp. z o.o. w celach marketingowych. Zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa wglądu do swoich danych, uaktualnienia, poprawienia, a nawet usunięcia ze zbiorów.


Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ