W IV wydaniu naszej książki pt. "Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe" pojawił się błąd w wydruku okładki – tym samym linia gięcia na pierwszej okładce jest na tekście. Powstały błąd nie wpływa na jakość merytoryczną książki a jedynie na estetykę okładki książki.

Promując, każdego dnia, ekologiczne podejście do życia  nie chcemy przyczyniać się do niszczenia lasów – i dlatego postanowiliśmy, że wszystkie wydrukowane z błędem książki rozdamy za darmo– tak aby służyły one Państwu zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Książki za darmo można odebrać w naszej siedzibie po ówczesnym umówieniu się lub możemy je dostarczyć pod wskazany adres -jednak w tej sytuacji pokrywacie Państwo koszty wysyłki –15 zł brutto – niezależnie od ilości książek.

Jest to niepowtarzalna okazja aby otrzymać pełnowartościową książkę za darmo. Książek mamy niecałe 100 szt. więc nie czekajcie Państwo z decyzją. Zapraszamy do współpracy.

W celu otrzymania książki wystarczy wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zamówienie ( pobierz formularz)  lub zadzwonić pod numer 58 732 85 85 i umówić się na odbiór książek w naszej siedzibie w Gdyni.

Oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów.

 

Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ