Kasy Zapomogowo–Pożyczkowe (KZP) są organizacjami o charakterze społecznym, ich celem jest udzielanie członkom pomocy finansowej w formie pożyczek długo i krótkoterminowych oraz zapomóg w razie zdarzeń losowych.

Niniejsza strona powstała, aby realizować wizję innowacyjnej strony poświęconej zagadnieniom związanymi z Kasami Zapomogowo-Pożyczkowymi.

Specjalistyczna strona www.pkzp.com.pl jest przedsięwzięciem mającym na celu wspomaganie funkcjonujących Kas Zapomogowo-Pożyczkowych w codziennej pracy. Tworzymy miejsce gdzie członkowie jak i zarządy KZP będą mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz korzystać z naszych badań oraz proponowanych rozwiązań.

Naszą stronę dedykujemy zarówno do członków, zarządów, firm, osób zaangażowanych w prowadzenie Kas Zapomogowo-Pożyczkowych, jak i do osób chcących założyć KZP w swojej firmie.

Gwarantujemy, że wszystkie dostępne na stronie materiały są pełnowartościowe i rzetelne, przygotowane ze szczególną starannością przez ekspertów.

Dlaczego warto współpracować z naszym portalem?

Główne korzyści to:

  • Specjalizacja - pierwszy w Polsce portal specjalizujący się w tematyce Kas Zapomogowo- Pożyczkowych.
  • Kompleksowe informacje w jednym miejscu – zyskujesz szybki dostęp do rzetelnych, sprawdzonych informacji, bazy wiedzy, wzorów dokumentów itp.
  • Oszczędność czasu – zamiast szukania informacji w całej sieci Internet u nas za pomocą kilku kliknięć uzyskujesz dostęp do szukanych informacji na tematy związane z KZP.
  • Eliminacja zbędnej biurokracji – nie musisz drukować sterty dokumentów i podstaw prawnych, gdyż zawsze możesz powrócić do dokumentów, znajdujących się na naszej stronie.
  • Bezpłatny dostęp dla użytkowników 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę.

Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ