Na rynku jest dostępne nowe oprogramowanie do obsługi Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych. System opracowany przez firmę CASCO Sp. z o.o. jest odpowiedzią na potrzeby klientów z tego sektora, gdyż został stworzony przy ścisłej współpracy z funkcjonującymi kasami. System ma bardzo zaawansowaną funkcjonalność i jest opracowany przy zastosowaniu innowacyjnej technologii.

Program KZP dostępny jest w trzech wersjach, tj.:

  • KZP  Silver – aplikacja jest  dostępna w sieci lokalnej. Wersja  Silver automatyzuje wszystkie procesy KZP i jest kompleksowym narzędziem umożliwiającym prowadzenie wszystkich spraw związanych z funkcjonowaniem w zakładzie pracy KZP,  obejmuje m.in.: ewidencjonowanie członków kasy, ich pożyczek, comiesięcznych potrąceń z wynagrodzenia
    i pozwala na prowadzenie ksiąg rachunkowych pracowniczej kasy;
  • KZP Gold  – jest rozszerzeniem wersji Silver o aplikację  webową (zdalny dostęp do systemu przez przeglądarkę internetową). System  skierowany jest dla kas, które  mają potrzebę udostępniania członkom Kasy podglądu ich indywidualnych rozliczeń przez Internet. Wersja Gold składa się z dwóch niezależnych aplikacji, które korzystają ze wspólnej bazy danych;
  • e-KZP – jest niezależną aplikacją w pełni internetową,  zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z systemu z dowolnego miejsca, eliminuje konieczność instalowania aplikacji na każdym stanowisku roboczym.  Dedykowany jest do kas, które chcą prowadzić KZP z wykorzystaniem  Internetu i mieć pełną komunikację internetową.

Dostępność rozwiązania w trzech wersjach ma na celu jeszcze lepsze dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. 

Program PZKP pracuje w środowisku systemu operacyjnego Windows XP SP3/VISTA/ 7/8. System korzysta z serwera bazy danych SQL Server 2008/2008R2/2012, zapewniającego bezpieczeństwo i wysoką wydajność pracy. Program wykorzystuje platformę .NET Framework firmy Microsoft, która zapewnia wizualnie atrakcyjny interfejs użytkownika oraz przejrzystą i bezpieczną komunikację.

Warto nadmienić, że KZP to główny, lecz nie jedyny filar działalności firmy Casco sp. z o.o. Firma oferuje również obsługę serwisową oprogramowania, a jej głównym celem jest dbanie o wysoką jakości oferowanych rozwiązań.

Zapraszamy zatem do współpracy z firmą Casco sp. z o.o.


Więcej o firmie i systemie na www.casco.pl

Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ