Zbudowanie Bazy Kas Zapomogowo-Pożyczkowych to inicjatywa twórców strony KZP, która ma na celu opracowanie pierwszej w Polsce bazy firm w których funkcjonuje KZP.
Wpis do bazy jest całkowicie bezpłatny.

Korzyści za wpisanie się do Bazy KZP:

  • rabat 5% na zakup oprogramowania firmy CASCO sp. z o.o.,
  • comiesięczny newsletter na temat najważniejszych wydarzeń związanych z KZP,
  • dołączenie do tworzonej przez nas społeczności KZP.

 

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu Ustawy z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz. U. Nr 144 poz. 204) oraz wykorzystywania ich przez Casco sp. z o.o. w celach marketingowych obecnie, a także w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa wglądu do swoich danych, uaktualniania, poprawiania, a nawet usunięcia ze zbioru Casco sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (81-451) przy Al. Zwycięstwa 96/98, który zobowiązuje się do nieudostępniania ww. danych osobom trzecim.


Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ