Miło nam poinformować, że również nasze sugestie do Ustawy o kasach zapomogowo-pożyczkowych były brane pod uwagę podczas tworzenia obowiązującej Ustawy o kasach zapomogowo-pożyczkowych.
Skorzystaliśmy z możliwości i w ramach konsultacji społecznych – przedstawiliśmy szereg zmian jakie należałoby wprowadzić aby kasom lepiej się funkcjonowało. Niektóre zmiany były uwzględnione, inne niestety nie. Dodam, że przygotowane przez nas zmiany do proponowanej ustawy odnosiły się do pierwszego projektu z czerwca 2020 roku.
Mamy dużą satysfakcję, że mogliśmy działać na rzecz kas zapomogowo-pożyczkowych i niezmiernie się cieszymy, że nasz głos został usłyszany. Od 11 października Ustawa o kasach zapomogowo-pożyczkowych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1666) już obowiązuje a czas na jej wdrożenie to 18 miesięcy.

Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ