Zakończyliśmy realizację szkoleń  pt.:  Prawne aspekty funkcjonowania oraz ochrona danych osobowych w Pracowniczych Kasach Zapomogowo-Pożyczkowych.

W szkoleniach uczestniczyli członkowie zarządu PKZP, księgowi oraz członkowie kas zarówno z  placówek budżetowych jak i z firm prywatnych.

Celem szkoleń było przedstawienie możliwości optymalizacji procesów charakterystycznych dla PKZP oraz przedstawienie procedur ochrony danych osobowych PKZP. Podczas szkoleń szczególną uwagę  poświęciliśmy na prawne aspekty funkcjonowania PKZP, kompetencję i odpowiedzialność organów PKZP, pokazaliśmy w jaki sposób unikać nieprawidłowości w dokumentacji. Ponadto Uczestnicy szkoleń  poznali jak powinna wyglądać dokumentacja spełniająca warunki ustawy o Ochronie danych osobowych oraz dowiedzieli się jakie dane są chronione i jak je przechowywać.

Szkolenia dla Uczestników były również okazją do podzielenia się własnymi doświadczeniami w zakresie funkcjonowania PKZP, często uczestniczy wspominali o problemach z finansowaniem działalności PKZP.

Zarówno merytoryczna jak też organizacyjna część szkoleń została oceniona bardzo wysoko.

Dziękujemy uczestnikom za liczny udział i zapraszamy na kolejne szkolenia.

Kolejne szkolenia ruszą już w III kwartale 2016 rok - szczegóły już niebawem.

Dokładny program i harmonogram szkoleń - znajdziecie Państwo w drugiej połwie sierpnia  na stronie www.casco.pl

Podoba Ci się nasza strona? Uważasz, że jest godna polecenia? Poleć nas swoim znajomym. W celu uczestnictwa w programie „Poleć nas” należy wypełnić formularz rejestracyjny i podać adresy poczty e-mail osób, którym polecasz nasz serwis. W momencie potwierdzenia przez te osoby linku, będziesz brał udział w losowaniu nagród.

Mamy do rozdania:
- pendrivy,
- zestawy na biurko,
- zestawy gadżetów (smycz, długopisy, kubek).

WEŹ UDZIAŁ